Szkolenie z obsługi LASERA

W dniach 1, 2 grudnia 2017r. byliśmy w Warszawie na szkoleniu z obsługi lasera SMARTm PRO firmy Lasotronix, który zakupiliśmy we Wrocławiu. Zainteresowanie szkoleniem było bardzo duże, zjechali się lekarze stomatolodzy z całej Polski. Wykłady teoretyczne były świetne, a warsztaty praktyczne jeszcze lepsze.

Lasery w stomatologii stają się obecnie coraz częściej używanymi narzędziami dentystycznymi. Dzięki nim następuje szybsze leczenie stanów zapalnych, gojenie się ran i zmniejszenie obrzęku powstałego po zabiegach. Zabiegi wykonywane laserem są bezbolesne i bezkrwawe. Wszystkie możliwości tego lasera opisane są w usługach - zabiegi laserem.

Lasery są ciągle udoskonalane i unowocześniane, gdyż ich producenci mają świadomość, że w przyszłości będą stanowić podstawę w leczeniu dentystycznym. Szkolenie zajęło prawie cały czas pobytu w Warszawie. My z uwagi na małą odległość do Wilanowa odwiedziliśmy jedynie Muzeum Pałacu Króla Jana III. Jak wygląda zimą można zobaczyć na załączonych zdjęciach.