Targi Stomatologiczne DENTAMED

W dniach 17, 18 listopada 2017 byliśmy we Wrocławiu na 16 edycji Targów Stomatologicznych DENTAMED.

Jest to trzecia pod względem wielkości wystawa stomatologiczna w Polsce. W ciągu 2 dni brało w niej udział 150 wystawców i ponad 2300 zwiedzających.

akt1

W ramach targów odbyła się część edukacyjna dla lekarzy dentystów oraz prezentacje i szkolenia firm. Piątek upłynął pod znakiem I Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pod nazwą „Nowe spojrzenie na zagadnienia stomatologiczne – podzielmy się wiedzą”. Sobota to liczne prezentacje i pokazy firm. Nas najbardziej interesowały zabiegi laserem firmy Lasotronix, który to zakupiliśmy dla naszych pacjentów.

akt2

 

Odnotowaliśmy również czym interesowali się zwiedzający wystawę:

  • Irygator dentystyczny Panasonic EW-1611
    Irygator dentystyczny Panasonic EW-1611 to uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej. Intensywny i precyzyjny strumień (ok. 6,5 bara) zapewnia dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i kieszeni dziąsłowych dbając jednocześnie o kondycję dziąseł. Fala uderzeniowa wzmocniona technologią ultradźwiękową z dużą skutecznością obluzowuje również płytkę nazębną gromadzącą się na powierzchni szkliwa zapobiegając odkładaniu się kamienia nazębnego.

akt3

 
  • Pasta dla dzieci ORAL7 Kids
    ORAL7 Kids - pasta do zębów dla dzieci o przyjemnym, owocowym smaku. Zawierająca fluor, ksylitol oraz naturalne enzymy pozwala chronić zęby przed próchnicą, a także zachować zdrowie całej jamy ustnej.

akt4